Siemens

Siemens Answers reklam kampanyasının ikinci fazı başlıyor!

Siemens Answers reklam kampanyasının ikinci fazı başlıyor!

10.05.2010

2008'de Türkiye'de gerçekleştirilen birinci fazıyla Siemens dünyasında Uluslararası İletişim Ödülü'ne layık görülen 'Siemens Answers' reklam kampanyasının ikinci fazı 10 Mayıs'ta başlıyor.

Enerji, endüstri ve sağlık sektörlerinde dünyanın artan ihtiyaçlarına sürdürülebilir çözümler üreten Siemens, üç sene önce "Answers" olarak belirlediği mottosundan hareketle iletişim çalışmalarına başlamıştı.

Günümüzün en güç sorunları için yenilikçi çözümler sunan Siemens, reklam kampanyasında tüm bu güncel sorunlara Siemens ürün ve çözümleriyle nasıl destek verebileceğini anlatıyor.

Answers kampanyasındaki ilanlarıyla Siemens,
- İklim Değişikliği ve enerji tedariki
- Kentleşme ve sürdürülebilir gelişme
- Demografik değişim ve sağlık
- Küreselleşme ve Rekabet
Konularına odaklanarak sektörel hizmetlerini anlatıyor.

Gazete, dergi, internet, outdoor mecralarının kullanıldığı bu reklam kampanyası çalışmasında ana hedef, paydaş katılımını sağlamak.

Siemens, her gün artan ekonomik ve ekolojik değişikliklere sunduğu ürün ve çözümlerle sürdürülebilir katkı sağlıyor. İş modeli, "sürdürülebilirlik" anlayışına dayanan Siemens, bu işleyişin önemli bir parçası olan çevreci portföyü sayesinde şehirleşme, küreselleşme, iklim değişikliği ve demografik değişim gibi sorunlar için çözümler üretiyor.

Sunduğu entegre sağlık ürünleri, akıllı bina çözümleri ve enerji verimliliği sağlayan hizmetleriyle dünya lideri konumundaki Siemens, 160 yılı aşkın bir süredir 190'ın üzerinde ülkede hizmet vermeye devam ediyor. Küreselleşme yolunda atılan hızlı adımlara yüksek üretim kapasitesiyle çözümler sunan Siemens, aynı zamanda doğal kaynakların kullanımına da azami özeni göstererek enerji verimliliği sağlayan ürünleriyle çevreyi koruma görevini eksiksiz yerine getiriyor.

Tek bir ilan size yeterli gelmiyorsa, tek bir hareketle daha fazla bilgi cebinizde!

Siemens bu yıl ilk defa, Türkiye'de henüz pek uygulanmayan bir çalışma yaparak tüm ilanlarına QR Code'lar yerleştiriyor.

QR Code nedir?

QR Code, diğer adıyla "Quick Response Code", kameralı cep telefonunuzla taradığınızda sizi söz konusu linke gönderen 2 boyutlu bir barkod türüdür.

Bunun için, cep telefonunuzda "QR Reader" okuyucu programı yüklü olmalıdır.
Tamamen ücretsiz olan bu programı internetten kolayca yükleyebilirsiniz.

"QR Code Reader" Nasıl Yüklenir?

Mobil cihazınızın internet tarayıcısından ulaşacağınız herhangibir arama motoru sayfasına "QR code reader download" yazmalısınız. Sonrasında karşınıza gelecek arama sonuçları içerisinde yeralan "QR code reader" sağlayıcı sitelerden seçeneğiniz birtanesinden bu programı mobil cihazınıza indirebilirsiniz. İndirdiğiniz bu QR kod okuyucu program aracılığıyla ilan ve içeriği hakkında bilgiye internet üzerinden rahatça ulaşabilirsiniz.

Ne işe yarar?

Eğer QR tarama programınız cep telefonunuzda yüklüyse ilanlarımızın yanında göreceğiniz bu kodu kolaylıkla tarayabilir, ilan ve içeriği hakkında daha fazla bilgiye internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Böylelikle web adresi yazmak veya söz konusu sayfayı aramak zorunda kalmaz, doğrudan link kullanmanın avantajını yaşarsınız.

Facebook Twitter Bizi takip edin
Alternate Text Siemens News