Siemens

Siemens Sanat ‘Sınırlar Yörüngeler 15-16’da dereceye giren sanatçılar ödüllerini aldı

Siemens Sanat ‘Sınırlar Yörüngeler 15-16’da dereceye giren sanatçılar ödüllerini aldı

20.11.2014

Siemens Sanat'ın düzenlediği "Sınırlar Yörüngeler 15-16" yarışmasında, Seçici Kurul 230 adayın gönderdiği başvuru dosyaları arasından başarı ödülüne üç ismi layık gördü. Begüm Yamanlar, Hakan Dağdelen ve Merve Denizci'nin ödüllerini, 13 Kasım 2014'te Depo'da düzenlenen ödül töreninde Siemens Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Hüseyin Gelis verdi.

Gelis konuşmasında "Genç sanatçıları destekleyerek, ulusal-uluslararası sanat ortamına kazandırmak amacıyla düzenlediğimiz Sınırlar ve Yörüngeler'i 7 yıldır gerçekleştiriyoruz. Daha önceki yıllarda yarışmaya katılan ve seçilen eserler düzenlediğimiz sergide sanatseverlerle buluşuyordu. Bu yıl buna ek olarak ilk kez, ilk 3 sırada yer alan sanatçılara para ödülü de veriyoruz" diye konuştu. Gelis, üç öğrenciye 2 biner Euro'luk başarı ödülü takdim etmekten mutluluk duyduğunu ifade etti.

"Sınırlar- Yörüngeler 15-16" yarışmasının sonucunda eserleri sergilenme hakkı kazanan 18 sanatçının çalışmaları 30 Aralık 2014 tarihine kadar Depo'da ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.
Adres: Depo / Tütün Deposu Lüleci Hendek Caddesi No:12 Tophane-İSTANBUL

Facebook Twitter Bizi takip edin
Alternate Text Siemens News