Siemens

Siemens Türkiye CEO’su Hüseyin Gelis üniversite öğrencileriyle Siemens Kariyer Şenliği’nde buluştu

Siemens Türkiye CEO’su Hüseyin Gelis üniversite öğrencileriyle Siemens Kariyer Şenliği’nde buluştu

07.05.2016

Bu yıl 'Bu Senin Seçimin, Kariyer Yolunu Sen Seç!' sloganıyla düzenlenen Siemens 5. Kariyer Şenliği'nde; Sürdürülebilir Enerji, Akıllı Altyapılar, Üretimin Geleceği ve Sağlık çadırlarında departmanların üst düzey yöneticileriyle öğrenciler bir araya geldi. Siemens İnsan Kaynakları yöneticilerinin de katıldığı etkinlikte Siemens'in IK alanındaki politikası ve iş hayatına hazırlık ile ilgili bilgiler aktarıldı.

Öğrencilerin kariyer hedeflerini belirlemek adına keyifli aktivitelerin de yer aldığı etkinliğe Siemens Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Hüseyin Gelis ile Siemens Türkiye CFO'su Thomas Kolbinger katılarak öğrencilerin sorularını yanıtladılar.

Öğrenci kulüplerinin önemini de vurgulayan Siemens Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Hüseyin Gelis, en önemli noktalardan birinin iletişim olduğunu söyleyerek, öğrenci kulüplerinin çalışmalarını desteklediğini belirtti. İşe alım süreçlerinde, iyi öğrenci olmanın yanı sıra aktif öğrenci olmanın önemini de vurgulayan Gelis, Siemens Türkiye olarak bünyelerinde; İletişim Kulübü, Dijital Kulüp ve Çeşitlilik Kulübü gibi birçok kulübün yer aldığını belirtti ve 'Yeniliği arıyorsak, herkesin fikirlerini değerlendirmemiz lazım' açıklamasında bulundu.

Bu yıl radyo programcısı Geveze'nin moderatörlüğünde gerçekleşen 5. Siemens Kariyer Şenliği'nde öğrenciler, Geveze'nin sunduğu 'Tamam mı? Devam mı?' yarışması ile sürpriz hediyeler de kazandılar.

Facebook Twitter Bizi takip edin
Alternate Text Siemens News