Siemens

Siemens Sanat “Sınırlar Yörüngeler 18” Yarışması Eserleri Depo’da Sergilenecek

Siemens Sanat “Sınırlar Yörüngeler 18” Yarışması Eserleri Depo’da Sergilenecek

19.12.2016

160 yıldır Türkiye ekonomisine yaptığı katkılarının yanı sıra sanat alanında da gerçekleştirdiği çalışmalarla dikkat çeken Siemens, sanata ve sanatçıya verdiği değeri, genç sanatçıları destekleyerek sürdürüyor. Siemens Sanat tarafından düzenlenen "Sınırlar Yörüngeler 18" yarışmasında ödül alan ve sergilenmeye hak kazanan eserler, 8 Aralık 2016 Perşembe akşamı Depo'da yapılacak açılış töreninde sanatseverlerle buluşacak. Sergi 27 Ocak 2017 tarihine kadar ziyaret edilebilecek.


Seçici Kurul tarafından 205 adayın gönderdiği başvuru dosyaları arasından Mayıs ayında yapılan değerlendirme sonucunda, Eda Aslan, Şeyma İnci, Didem Erbaş & Eren Sulamacı'nın eserleri başarı ödülüne layık görülmüştü. Eserlerinin sergilenmeye hak kazandığı isimler ise sırasıyla; Maral Hekimyan, Sedat Ayhan, Dilara Göl, Can Ünlü, Baran Çağınlı, Emrah Önal, Hilal Güler, Ece Erbil, Ayşe Hilal Ateş, Berkay Tezcan, Rabia Çelik, Savaş Karabacak ve Akın Güreş.


"Siemens Sınırlar Yörüngeler 18" yarışması ve sergisi ile Siemens, genç sanatçıları ulusal / uluslararası sanat ortamına kazandırmayı hedeflerken, aynı zamanda kendilerini ifade edebilme yetisini harekete geçirmeye yönelik bir ortam oluşturmayı amaçlıyor.


"Sınırlar Yörüngeler 18" Sergi Detayları:

Karaköy Tütün Deposu'nda düzenlenecek sergi 09 Aralık - 27 Ocak 2017 tarihleri arasında ücretsiz ziyaret edilebilir.

Salı – Pazar

11.00 – 19.00

Adres: Depo / Tütün Deposu Lüleci Hendek Caddesi No:12 Tophane-İSTANBUL

Siemens Sanat
www.siemenssanat.com
www.twitter.com/siemenssanat
www.facebook.com/siemenssanat


Facebook Twitter Bizi takip edin
Alternate Text Siemens News