Siemens

Siemens Türkiye'nin yeni reklam filmi yayında

Siemens Türkiye'nin yeni reklam filmi yayında

13.02.2018

Teknolojik çözümleri, mühendislik gücü ve dijitalizasyondaki uzmanlığı sayesinde kurum ya da birey ayırt etmeden daha iyi bir yaşam için çalışan Siemens Türkiye, 162 yıldır devam eden yenilik ve inovasyon tutkusunu "Yaşam için Yenilikçi Zeka" sloganıyla yayınlanan yeni reklam kampanyasıyla ortaya koyuyor.


Siemens Türkiye, teknolojik çözümleri, mühendislik gücü ve dijitalizasyondaki uzmanlığını yaşamın hizmetine sunarak insan hayatını iyileştirmeye odaklanıyor. Kurumsal ya da bireysel olarak ayırt etmeden, her alanda insan hayatına değer katmayı hedefleyen Siemens Türkiye'nin kurulduğu ilk günden beri teknoloji ve inovasyona duyduğu tutkunun anlatıldığı yeni reklam kampanyası "Yaşam için Yenilikçi Zeka" sloganıyla yayına girdi.


Yeni reklam kampanyasında , Türkiye'de 162 yıldır faaliyet gösteren ve dijitalizasyonda en ileri teknolojileriyle fark yaratan Siemens'in enerji üretimi ve iletimi, endüstrileri dönüştüren dijital teknolojileri , bina otomasyon sistemleri, , güvenilir ulaşım çözümleri, enerji verimliliği, yenilenebilir enerji kaynakları, inovasyon yatırımları ve Ar-Ge odaklı çalışmaları ile ülkemize sunduğu tüm hizmetler ele alınıyor.


KURUM VE BİREYLERİN HAYATINA DOKUNUYOR

Yeni değerler yaratmak için "Yaşam için Yenilikçi Zeka" mottosunun Siemens Türkiye'nin değişmez motivasyon kaynağı olduğuna vurgu yapılan reklam kampanyasında , Siemens'in günün her anında kurumlar ve bireylerin hayatına nasıl dokunduğu tüm detaylarıyla anlatılıyor. Buna göre, Siemens imzalı bir bina teknolojisinde sunulan konfor ve sağlanan enerji tasarrufu ile ülke kaynaklarının nasıl korunduğunun altı çiziliyor. Yine Siemens'in enerji üretimi ve iletimi hizmetleriyle bir fabrikanın kesintisiz çalışarak ülke ekonomisine nasıl katkıda bulunduğunu gösteriliyor. Kampanyada ayrıca Siemens'in enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji kaynaklarına odaklanan çalışmaları sayesinde sağladığı enerji tasarrufunun yanı sıra dijital teknolojilerle desteklediği enerji verimliliği projelerinin de öneminden bahsediliyor. Son olarak, Siemens Türkiye'nin mesafeleri kısaltan ve kavuşmaları kolaylaştıran akıllı altyapılar ve güvenilir ulaşım çözümlerinin yanı sıra geliştirdiği Dijital Fabrika konseptleri ile şirketlerin rekabetçi yapısını nasıl desteklediği de gözler önüne seriliyor.


Künye

Reklamveren: Siemens Türkiye

Reklamveren Yetkilisi: Siemens Türkiye İletişim ve Kurumsal İlişkiler Direktörü Gizem Keçeci Siemens Türkiye Reklam Müdürü ve CSO'su (Chief Sustainability Officer) Esra Kent

Reklam Ajansı: Sinerji Marka İletişimi

Kreatif Grup Liderleri: Erhan Özden

Kreatif Ekip: Ali Çelik, Özgür Çankaya

Marka Ekibi: Deniz Arkın, Özge Er

Prodüksiyon Şirketi: Abt İstanbul

Prodüktör: Neslihan Altıntaş

Post Prodüksiyon: Sevcan Erdoğan

Medya Ajansı: Mediacom


Siemens Türkiye Hakkında

1847 yılında Werner von Siemens tarafından Almanya'da temelleri atılan Siemens, Türkiye'de 162 yıldır faaliyet göstermektedir.

Siemens Türkiye, teknolojiye olan tutkusu ve köklü birikimiyle; enerji, altyapı, elektrifikasyon, otomasyon, dijitalizasyon ve sağlık sektörlerine öncülük eden çalışmalara imza atmaktadır. 3 binden fazla çalışanı bulunan Siemens Türkiye, dolaylı olarak ise 40 bin kişiye istihdam sağlamaktadır. Siemens Türkiye'de kadın çalışan oranı %24,5'tir.

Siemens Türkiye, ülke ekonomisine, doğrudan, dolaylı ve teşvik edilen olmak üzere 3,2 milyar TL tutarında katkı sağlamaktadır. (PriceWaterhouse Coopers 2016 Raporu) Merkezi İstanbul Kartal'da bulunan Siemens Türkiye, Ankara, İzmir, Adana ve Bursa'daki ofisleri, Gebze'deki Entegre Üretim Tesisleri ve Ankara ODTÜ'de yer alan Teknokent ofisleri ile hizmet vermektedir.


Facebook Twitter Bizi takip edin
Alternate Text Siemens News