Siemens

Siemens Türkiye’nin Tedarik Zinciri Yönetimi Umut Pehlivan’a Emanet

Siemens Türkiye’nin Tedarik Zinciri Yönetimi Umut Pehlivan’a Emanet

06.11.2020

Siemens Türkiye’nin Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörlüğü görevinde yeni bir atama gerçekleştirildi. Siemens Türkiye’nin önemli yapılanmalarından biri olan Tedarik Zinciri Yönetimi bölümünün direktörü, 10 yıl boyunca şirket içinde tedarik zinciri alanında çeşitli sorumluluklar üstlenen şirketin deneyimli ismi Umut Pehlivan oldu.

Siemens Türkiye Tedarik Zinciri Yönetimi Bölüm Direktörlüğü görevine şirketin deneyimli ismi Umut Pehlivan atandı. 10 yıldır Siemens Türkiye’de tedarik zinciri yönetiminde farklı sorumluluklar üstlenen Pehlivan, şirketin Tedarik Zinciri Yönetimi’nden sorumlu olacak. 

2010 yılında “Tedarik Zinciri Yönetimi Emtia Müdürü” olarak Siemens Türkiye bünyesine katılan Pehlivan, 2014-2017 yılları arasında “Tedarik Zinciri Yönetimi Operatif Satın Alma Grup Müdürü” ve 2017 yılından bu yana “Tedarik Zinciri Yönetimi İndirekt Satın Alma Grup Müdürü” olarak görev yaptı. Pehlivan, Ekim ayı itibarıyla “Tedarik Zinciri Yönetimi Bölüm Direktörü” unvanını üstlendi. 

Kadıköy Anadolu Lisesi mezunu olan ve lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Umut Pehlivan, Boğaziçi Üniversitesi’nde Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi yüksek lisansı yaptı. İş hayatına 2004 yılında adım atan Pehlivan, evli ve bir çocuk babasıdır. 


Facebook Twitter Bizi takip edin
Alternate Text Siemens News