Siemens

Siemens Factory Automation Tour’da Otomasyon ve Dijitalleşmenin Geleceğine Işık Tutuldu

Siemens Factory Automation Tour’da Otomasyon ve Dijitalleşmenin Geleceğine Işık Tutuldu

15.02.2021

Türkiye’de ilk kez düzenlenen Siemens Factory Automation Tour sona erdi. 9-11 Şubat tarihlerinde 3 gün süreyle sektör temsilcilerini buluşturan dijital etkinlikte, endüstriyel otomasyon ve dijitalleşme süreçlerinin geleceği uzman isimlerin sunumlarıyla ele alındı.

Siemens Türkiye’nin “Otomasyonun Geleceğine Yolculuk” mottosu ile Türkiye’de ilk kez dijital ve interaktif bir ortamda düzenlediği Factory Automation Tour, alanında uzman isimler ve katılımcıları buluşturdu. Üç gün süren dijital etkinlikte katılımcılar, endüstriyel otomasyon ve dijitalleşme süreçlerindeki son yenilikler ve gelecek öngörüleri hakkında uzman isimlerden bilgiler aldı.

Dijital etkinlikte toplam 11 canlı sunum yapıldı. Katılımcılar tarafından yoğun ilgi gören FA Tour, sanal fuar alanına da ev sahipliği yaptı. Katılımcılar fuar alanında Siemens’in farklı sektörlere yönelik ürettiği, dijitalleşmeye öncülük eden geniş ürün, servis ve hizmet gamını inceleme fırsatı buldu.

Kaçıranlar için etkinlik kapsamındaki canlı yayın kayıtları 26 Şubat tarihine kadar etkinlik platformu üzerinden izlenebilecek

Endüstriyel alanlara yönelik yeni nesil çözümler ve uygulamaların paylaşıldığı; fabrika otomasyonu, dijitalizasyon, endüstriyel haberleşme ile güç kaynakları ve enerji yönetimindeki yenilikler ve inovatif yazılımlardaki gelişmelerin masaya yatırıldığı FA Tour’a katılma imkanı bulamayanlar link üzerinden etkinlik kaydını izleyebilir.

Facebook Twitter Bizi takip edin
Alternate Text Siemens News