Siemens

Siemens’ten alternatif finansal çözüm: “Online Tahsilat Projesi”

Siemens’ten alternatif finansal çözüm: “Online Tahsilat Projesi”

24.02.2021

Siemens Türkiye, müşterilerine ödeme kolaylığı sağlayacak ‘‘Online Tahsilat Projesi’’ni hayata geçiriyor. Pandemi sürecinde dijital ödeme platformunu devreye alan Siemens Türkiye’nin müşteri ve partnerleri, bu sayede tüm ödemelerini kurumsal ve bireysel kredi / banka kartlarıyla odeme.siemens.com.tr adresi üzerinden kolay ve hızlıca gerçekleştirebilecek.

Siemens Türkiye, pandemi sürecinde müşteri ve iş ortakları için ödeme kolaylığı sağlamak üzere, “Online Tahsilat Projesi”ni hayata geçirdi. Siemens Türkiye Akıllı Altyapılar ve Dijital Endüstriler bölümlerinin geliştirdiği “Online Tahsilat Projesi” kullanıcıların ödeme süreçleri için dijital bir çözüm sağlıyor.

Siemens müşteri ve partnerlerinin çek, nakit ya da DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) sistemi ile gerçekleştirdiği ödeme süreçlerini şimdi de kredi ve banka kartları ile online ödeme yöntemiyle zenginleştiren proje ile kullanıcılar ister ticari ister bireysel kredi kartları ile ödeme yapabiliyor. Kullanıcılar sisteme tanımlayacakları tanımlı ticari kartlarla herhangi bir üst limit olmadan arzu edilen tutarlarda, tanımlı olmayan ticari ve bireysel kartlar ile de Siemens’in belirleyeceği bir üst limit dahilinde ödeme yapabiliyor.

Tek tıkla ödeme kolaylığı

Kendilerine ve koşullarına en uygun ödeme yöntemini seçme imkanı bulan Siemens müşteri ve partnerleri; hayata geçen djital ödeme platformu sayesinde kolay ve hızlı müşteri deneyimi ile ödeme, 7/24 kesintisiz hizmet, kredi kartına taksit fırsatı, artı taksit kampanyaları, faturaya ya da açığa ödeme opsiyonları, geçmiş işlemlerini takip edebilme ve raporlayabilme gibi birçok özellikten de faydalanabiliyor.

Siemens Türkiye’nin müşteri ve paydaşlarına sunduğu dijital ödeme platformuna odeme.siemens.com.tr üzerinden kolay ve hızlıca ulaşılabilir.

Facebook Twitter Bizi takip edin
Alternate Text Siemens News